۹ بهترین باشگاه مخصوص بانوان مشهد (+اطلاعات دقیق)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • شنبه 9 سپتامبر 2023
 • 5391
 • 0

باشگاه مخصوص بانوان در مشهد

ورزش و سلامتی یکی از اهدافی است که همه ما باید به طور حرفه ای در زندگی آن را دنبال کنید. راه های زیادی برای دنبال کردن این هدف می باشد که یکی از آن ها مراجعه به باشگاه می باشد. از آنجایی که در کشور ما امکان ورزش کردن به طور مختلط وجود ندارد به همین علت برای شما اهمیت دارد که یک باشگاه ورزشی بانوان در شهر خود پیدا کنید که ما قصد داریم در این زمینه به شما کمک کنیم. در صورتی که به دنبال یک باشگاه مخصوص بانوان در مشهد می گردید به سادگی می توانید به کمک این صفحه بهترین باشگاه های مخصوص بانوان در مشهد را پیدا کنید و از آن بهره مند شوید.

در باشگاه مخصوص بانوان در مشهد چه ورزش هایی یافت می شود ؟

امروزه ورزش هایی که در باشگاه های ورزشی وجود دارد نباید محدود به بدنسازی باشد و بدون شک بهترین باشگاه برای شما باشگاه هایی است که ورزش های زیادی در آن برگزار شود. مهم ترین ورزش ها در این زمینه این موارد می باشند :

 • باشگاه بدنسازی و لوازم و تجهیزات کامل برای انجام بدنسازی بانوان
 • پیلاتس و تجهیزات مخصوص آن
 • کراس فیت
 • ایروبیک و لوازم آن
 • تی آر ایکس
 • کلاس های فیتنس (کلاس های تخصصی مخصوص لاغری و عضله سازی)
 • یوگا
 • و…

این ورزش ابتدایی ترین ورزش هایی می باشد که باید در باشگاه های بانوان وجود داشته باشد و بدیهی است ورزش های دیگری مانند زومبا نیز می تواند کار شما را در دنبال کردن ورزش های مورد نظر خود آسان نماید. با توجه به این موارد ما سعی می کنیم تا بهترین باشگاه مخصوص بانوان در مشهد که این ورزش ها را نیز ارائه می کنند در ادامه به شما معرفی کنیم ۷س با ما همراه باشید.

با این وجود خوب است بدانید که علاوه بر باشگاه هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم می توانید بر روی کلیک بر روی این لینک بهترین باشگاه بدنسازی بانوان مشهد به لیست جدید تری از باشگاه های تخصصی برای بدنسازی دسترسی داشته و آن را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید.

۹ بهترین باشگاه مخصوص بانوان مشهد

ما در ادامه این مطلب سعی می کنید تا باشگاه های مخصوص بانوان در مشهد را به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است که این باشگاه ها بر اساس اطلاعات گوگل و نظر های مردمی در آن انتخاب شده اند تا دسترسی شما به بهترین باشگاه ها ساده تر شود :

۱٫باشگاه احد (Ahad Gym)

این باشگاه یکی از باشگاه های خوب مشهد محسوب می شود که از نظرات قابل قبولی برخوردار می باشد و بازخورد مردمی نسبت به آن مثبت بوده است. این باشگاه علاوه بر بدنسازی انواع ورزش هایی که فوقا معرفی کردیم را نیز دارد. خوب است بدانید که بوکس نیز یکی از ورزش هایی است که در این باشگاه مخصوص بانوان در مشهد وجود دارد و شما می توانید در کلاس های آن شرکت کنید.

این باشگاه در منطقه ۱ مشهد قرار دارد و در بلوار ملک آباد قراردارد. اطلاعات تماس این باشگاه را در ادامه برای شما قرار می دهیم تا در صورت تمایل با آن تماس بگیرید : ۳۷۶۸۰۸۸۸-۰۲۱

۲٫باشگاه ورزشی بانوان سرآمدان

یکی از باشگاه هایی که در مشهد قراردارد و دقیقا باشگاه مخصوص بانوان در مشهد می باشد باشگاه سرآمدان می باشد می باشد که شما می توانید برای تمرین کردن در انواع ورزش ها به آن مراجعه کنید. بازخورد خوبی که نسبت به این باشگاه وجود داشته است مربوط به داشتن تجهیزات حرفه ای و البته تمیز بودن آن می باشد پس با خیال راحت می توانید این ورزش را به عنوان باشگاه مورد نظر خود انتخاب نمایید.

شما می توانید این باشگاه را در مشهد، ولیعصر، خیابان ادیب نیشابوری جنوبی، خیابان ادیب جنوبی نوزدهم ،خیابان شریعتی دنبال کنید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره رو به رو تماس بگیرید : ۰۹۱۵۷۰۸۹۴۲۳ 

 

۳٫ باشگاه ورزشی پل

یکی دیگر از باشگاه های مخصوص بانوان در مشهد باشگاه پل می باشد که بازخورد خوبی به علت محیط جذاب و البته مکان قرار گیری آن دارد. خوب است بدانید که این باشگاه نه تنها ویژه بانوان است بلکه در کنار استخر نیز قرار دارد و شما می توانید انواع ورزش ها را در یک مجموعه کنار هم داشته باشید. آدرس و اطلاعات تماس این باشگاه را در ادامه می توانید داشته باشید.

همچنین در این باشگاه امکان کمک گرفتن از مربی نیز برای شما میسر شده است. 

آدرس : باشگاه ورزشي پُل – ويژه بانوان: مشهد- بلوار سجاد- بين سجاد ٢ و٤ – پلاك ٨٦- شماره تماس : ۳۷۶۱۷۱۲۵-۰۵۱

۴٫ باشگاه ورزشی هومان

یکی دیگر از باشگاه هایی که هم کلاس های مخصوص به بانوان را دارد و هم باشگاه آقایان محسوب می شود باشگاه ورزشی هومان می باشد که تخصصی ترین لوازم را برای تمرین تخصصی شما فراهم کرده است در نتیجه می توانید یک برنامه کامل و خوب برای تناسب اندام خود داشته باشید. این باشگاه از محیط بسیار جذابی برخوردار است و ورزش مخصوص به کودکان را نیز دارد.

آدرس این باشگاه مخصوص بانوان در مشهد به این شهر می باشد : بلوار رحمانی – خیابان سجادیه- بین سجادیه ۱۹ و ۲۱٫ شماره تماس : ۰۹۱۵۰۲۶۲۶۰۲ شماره ثابت : ۳۵۱۴۳۹۱۷-۰۵۱

۵٫ باشگاه ورزشی آرتا

از دیگر باشگاه های مخصوص بانوان در مشهد که شما می توانید ورزش های مخصوص خود را در آن دنبال کنید این مجموعه می باشد که نظرات مثبت زیادی دارد و مراجعه کنندگان این باشگاه از تیم حرفه ای ، محیط و فضای زیبا و البته تمیزی آن رضایت زیادی داشته اند. شما می توانید در ادامه هم آدرس این مجموعه و هم شماره تلفن آن را داشته باشید. خوب است بدانید این مجموعه در منطقه ۱۱ قرار دارد و از ۹ صبح تا ۸ شب باز است.

آدرس بلوار جلال آل احمد – بین جلال ۴۹ و ۵۱ . شماره تماس : ۰۹۱۵۱۱۶۴۷۶۲ – ۰۹۱۵۰۰۷۷۰۰۱

۶٫باشگاه مخصوص بانوان ثابت

از دیگر باشگاه مخصوص بانوان در مشهد که به سادگی می توانید از فضای جذاب و کامل آن بهره مند شوید باشگاه ورزشی ثابت می باشد. این باشگاه نیز از بازخورد های بسیار خوبی برخوردار بوده است و مراجعه کنندگان این باشگاه از تجربه خوبی برخوردار بوده اند. اگر به دنبال یک باشگاه ورزشی در نزدیکی وکیل آباد می گردید این باشگاه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد که اطلاعات آن را در ادامه برای شما قرار داده ایم :

آدرس : بین وکیل آباد ۵۵ و ۵۷ – پلاک ۱۱۵۹ ( در فرورفتگی یا  عقب نشینی – درب سمت چپ)- شماره تماس : ۳۸۶۵۱۷۰۵-۰۵۱

۷٫ مجموعه ورزشی صحرا- باشگاه مخصوص بانوان در مشهد

از دیگر مجموعه های ورزشی که می تواند انواع کلاس های ورزشی را در اختیار شما قرار دهد باشگاه ورزشی صحرا  می باشد. در این باشگاه علاوه بر تجهیزات تخصصی بدنسازی شما می تواند از ورزش های دیگر مانند ایرو فیتنس نیز بهره مند شوید و به سلامت جسم و تناسب اندام دست پیدا کنید. این مجموعه ورزشی امکان انجام ورزش های هوازی را نیز برای شما میسر کرده است :

آدرس : باشگاه صحرا مشهد – خیابان امامت ۲ – میرزا کوچک خان ۶ – پلاک ۶ – شماره های تماس :۰۵۱۳۶۰۷۵۵۲۳ – ۰۵۱۳۶۰۳۵۱۹۹

۸٫ باشگاه ورزشی energy +

یکی از بهترین مجموعه های ورزشی که در مشهد وجود دارد و می توانید تخصصی ترین تجهیزات ورزشی را در آن دنبال کنید این باشگاه می باشد که بازخورد های بسیار خوبی داشته است و افراد زیادی از آن راضی می باشند. ساعت کاری این باشگاه نیز امکان ورزش آسان را برای شما فراهم می کند و از ۶ صبح تا ۱۱٫۳۰ شب باز است. اطلاعات این باشگاه مخصوص بانوان در مشهد را می توانید در ادامه پیدا کنید :

آدرس : مشهد- منطقه ۹ – خیابان گلستان. شماره تلفن : ۰۵۱۳۸۶۷۰۷۰۷

۹٫ باشگاه ورزشی آوا

یکی دیگر از باشگاه های ورزشی که مخصوص بانوان هست و شما می توانید در مشهد آن را دنبال کنید مجموعه ورزشی آوا می باشد که امکان انجام انواع ورزش های تخصصی را برای شما میسر کرده است. این باشگاه در دوران کرونا بسته بوده است اما اکنون مانند گذشته به فعالیت خود ادامه می دهد و شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود برای مراجعه به این باشگاه را در ادامه دنبال کنید : مشهد –

منطقه ۱۱- بلوار جلال آل احمد – شماره تماس : ۰۵۱۳۶۰۸۳۵۹۰

مشهدمگ منتظر پیام های ارزشمند شما کاربران گرامی است.