مانتوتو از کجا خریدی؟ بهترین مراکز خرید مانتو در مشهد را بشناسیم!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
بهترین مراکز خرید مانتو مشهد

خرید مانتو همیشه برای بانوان جذاب است. چرا که مانتو یکی از هیجان انگیز ترین لباس هایی است که روزانه توسط خانم ها استفاده می شود. اما نکته جالبی که در خصوص بیشتر خانم ها صدق می کند این است که اگر از هر خانمی درباره مانتو فروشی که لباسش را از آن خریداری کرده بپرسید به هیچ جوابی نخواهید رسید چرا که هیچ خانمی آدرس بهترین مراکز خرید مانتو در مشهد که از آن خرید کرده را در اختیار کسی نمی گذارد. اما مشهدمگ در این مقاله به این پرسش پر تکرار خانم ها یعنی: مانتوتو از کجا خریدی پاسخ می دهد پس با ما همراه باشید!

ارزان ترین بازار مانتو مشهد، راسته مانتو فروشان!

برای خرید مانتو در مشهد بیشتر خانم ها گیج می شوند چرا که تعداد مانتو فروشی ها و بازارهای مانتو فروشی در مشهد بسیار زیاد است و دیدن و گشتن همه آن ها برای یک انتخاب اصلا منطقی به نظر نمی آید. اگر مقاله بهترین مراکز خرید مشهد را خوانده باشید حتما از وجود پاساژ ها و مغازه های مختلف در مشهد اطلاع کافی دارید.

ارزان ترین مانتو در مانتو ایثار مشهد

اگر دوست دارید خیلی سریع به بهترین مراکز خرید سر بزنید و ایده آل تریم مانتویی که در ذهن خود دارید را خریداری کنید، به شما پیشنهاد می کنم یک راست مسیر خود را به سمت راسته مانتو فروشان مشهد عوض کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های راسته مانتو فروشان این است که دسترسی آسانی به حرم مطهر دارد و خرید را برای مسافران نیز آسان کرده است. اگر شما خود را به خیابان طبرسی مشهد برسانید خیلی راحت می توانید بین دو خیابان اصلی مفتح و علیمردانی مرکز خرید بزرگی به نام ایثار را مشاهده کنید.

مانتو فروشی ایثار مشهد

مرکز خرید ایثار بزرگ ترین مانتو فروشی راسته مانتو فروشان مشهد به حساب می آید چچرا که بقیه مراکز در این خیابان مغازه های کوچکی هستند اما اگر شما وارد مرکز خرید ایثار شوید به راحتی می توانید هر مانتویی که بخواهید چه مجلسی چه اداری و چه اسپرت را پیدا کنید. پس اگر سخت پسند هستید و حوصله گشت و گذار در شهر را ندارید مطمئن باشید که از این مرکز خرید دست خالی بیرون نخواهید آمد.

یکی دیگر از ویژگی های این مرکز خرید این است در این مرکز تنوع قیمت زیاد است و متقاضیان می توانند با هر بودجه ای که دارند برای خرید مانتو به این مرکز خرید بیایند و با رضایت ایده آل ترین خرید خود را داشته باشند.

بازار فردوسی، بورس مانتو شیک در مشهد

بازار فردوسی مشهد یکی ذیگر از بهترین و جذاب ترین بازارهایی است که در آن می توانید خاص ترین و جذاب ترین مانتوها را پیدا کنید. یکی از ویژگی های اصلی این بازار این است که مشتریان می توانند پس از خرید مانتو روسری ست و مناسب سلیقه خود را نیز تهیه کنند.

اگر به بازار فردوسی سر زدید و وقت کافی برای گشت و گذار نداشتید پیشنهاد می کنم یک راست به طبقه اول بازار بروید چرا که این طبقه مخصوص فروش مانتو است.

قیمت مانتوهای این بازار رو به متوسط است اما تمامی اجناس این بازار از مرغوب است و برای دوخت هر کدام از مانتوها از درجه یک ترین پارچه ها استفاده شده است.

بازار فردوسی مشهد

بازار مانتو خیابان راهنمایی مشهد

یکی از شلوغ ترین بازارهای مشهد بازار مانتو خیابان راهنمایی است.  پیشنهاد می کنم هیچ وقت شب عید پا در این بازارچه نگذارید چرا که شلوغی بیش از حد بازار سرسام آور است. اما اگر در روزهای معمولی پا به این بازار گذاشتید با دل راحت تمام مغازه ها را زیر و رو کنید تا بهترین و شیک ترین مانتوی دلخواه خود را پیدا کنید. یکی از ویژگی های این بازار شهرت و اعتباری است که بین مردم مشهد دارد. بسیاری از قدیمی های مشهد تنها بازار مانتو خوب در مشهد را فقط خیابان راهنمایی می دانند چرا که این بازار از زمان های قدیم به یک بازاز معتبر و منصف معروف است.

بازار مانتو خیابان راهنمایی مشهد

مرکز خرید الماس شرق مسافر پسند ترین بازار مانتو مشهد

اگر از هر مسافری که به مشهد سفر  می کند درباره مرکز خریدهای مشهد سوال بپرسید حتما نام مجتمع تجاری مشهد را خواهید شنید. این مزکز خرید پاتوق اصلی خرید برای مسافران مشهد به حساب می آید و با این حساب یکی از بهترین و پر بازدید ترین مراکز خرید جذاب مشهد است و پیش بینی می شود به روز ترین وجذاب ترین مدل های مانتو را بتوانیم در این مرکز پیدا کنیم.

در این مجتمع تجاری به ندرت مانتو فروشی دیده می شود اما مغازه های مانتو فروشی الماش شرق لوکس ترین و به روز ترین مانتوها را در ویترین خود دارندو قیمت مانتوهای پاساژ الماش شرق مطابق با قیمت روز مانتوهای سراسر بازارهای مشهد است و خبری از گرانی و یا افزایش قیمت نیست.

مانتو مرکز خرید الماس شرق

لوکس ترین مانتوها را از مرکز خرید مشهد مال بخرید!

اگر به دنبال خرید مانتوهای برند و لوکس هستید و دوست دارید برای خرید مانتو کمی بیشتر هزینه کنید به پاساژ لوکس و جذاب مشهد مال سری بزنید تا بتوانید رویایی ترین مانتویی که در ذهن خود دارید را در این مزکز پیدا کنید.

قیمت مانتوهای مرکز خرید مشهد مال به نسبت دیگر مراکز خریدی که از آن صحبت کردیم گران تر است پس اگر به دنبال خرید مانتوهای ارزان و مناسب هستید سر زدن به این مرکز خرید را از برنامه خود حذف کنید.

مانتو فروش های مشهد

حراج مانتو در مشهد

بیشتر مانتو فروشی های مشهد در فصل های مختلف مانتوهای خارج از فصل خود را با بهترین و ارزان ترین قیمت ممکن به حراج می گذارند. برای مثال شما می توانید اواخر پاییز و با شروغ حراج پاییزه مانتوهای تابستانی خود را برای سال بعدی خود تهیه کنید تا کمی از هزینه های خود برای خرید مانتو بکاهید.

جراج پالتو در مشهد

اگر به دنبال خرید پالتو هستید هم می توانید بعد از گذشت از فصل سرما و اوایل اسفند ماه ارزان ترین و شیک ترین پالتوها را برای زمستان سال بعد خود تهیه کنید.

زهره ابوالقاسم

زندگی یعنی تجربه کردن! غیر از این که چیزی نیست سفر هم یه جور تجربس یه تجربه شیرین که باعث میشه پخته تر شی و بزرگ تر! با هم بزرگ تر بشیم و لذت ببریم از این بازی قشنگ زندگی!

پرسش و پاسخ

مهسا مهربان (۱۱ فروردین ۱۳۹۸)

خداییش بهترین مرکز خرید شهر ماست مشهد مال ولی گرونه همه چی نمی صرفه اصن

Mona567 (۱۱ فروردین ۱۳۹۸)

سینماش کی راه اندازی میشع؟

    mashad_admin (۱۱ فروردین ۱۳۹۸)

    با سلام
    کاربر گرامی
    امید است در ۶ ماهه اول سال ۹۸ سینما مشهد مال افتتاح شود.