مرکز خرید مشهد مال، نگینی در قلب مشهد!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
عکس مشهد مال

مشهد مرکز حریدهای جذاب و هیجان انگیز زیادی دارد که کار خرید را برای مردم راحت می کند. هیچ چیز بهتر از این نیست که مردم بتوانند با خیال راحت به یک مرکز خرید پا بگذارند و تمام مایحتاج خود را از آنجا تهیه کنند.  مرکز خرید مشهد مال یکی از جدید ترین و لوکس ترین مراکز خرید مشهد است که اخیرا با تاسیس آن در مشهد همه مردم مشهد را شگفت زده کرده است.

مشهد مال، مشهد استان خراسان رضوی!

متجمع تجاری مشهد مال به عنوان بزرگ ترین و شیک ترین مرکز خرید مشهد به تازگی افتتاح شده است. این مجتمع تجاری یکی از بزرگ ترین و لوکس ترین مراکز خرید در سراسر ایران به حساب می آید

این مجتمع تجاری جذاب برجی است ۲۳ طبقه که ازتفاعش به بیش از ۹۰ متر می رسد و علاوه بر مراکز خرید و مغازه های محتلف لیاس فروشی، کیف و کفش و همچنین هایپر مارکت، شامل یک هتل ۵ ستاره مجهز نیز است.

جالب توجه است که این پروژه بزرگ با بهره مندی از به روز ترین استانداردهای بین المللی ساخته شده است. یکی از ویژگی های برج مشهد مال، ضد رلرله بودن این بنا است. چرا که در زمان ساخت پیمانکاران نهایت دقت و تمرکز خود را به روی استحکام بنا حتی در زمان بلای طبیعی گذاشته اند.

پروژه مشهد مال با مشارکت آستان قدس رضوی، بانک تات و گروه هتل های اسلامی روتانا دبی و با کمک مشاوران کانادایی در جال بهره برداری است تا مشهدگردها را شگفت زده کند. این مرکز خرید جذاب در زمینی ۸ هکتاری ساخته شده و زیر بنای آن در حدود ۵۰۰ هزار متر مربع است.

مشهدمال کجاست؟

اگر اهل مشهد باشید و گذرتان به بلواز سجاد مشهد افتاده باشد امکان ندارد برج بزرگ و جذاب مشهد مال نظرتان را جلب نکند. هر چند هنوز تمام واحدهای تجاری این مجتمع افتتاح نشده اما شما می توانید برای بازدید و خرید به این مجموعه سری بزنید در ادامه آدرس دقیق مشهد مال را در اختبارتان خواهیم گذاشت.

  • مشهد بلوار سجاد، نبش چهارراه خیام مشهد
  • شماره تماس مشهد مال: ۰۵۱۳۷۶۲۴۴۵۷

عکس مجتمع تجاری مشهد مال

اگر اهل مشهد نیستید و امکان این را ندارید از این مرکز خرید لوکس و مدرن دیدن کنید پیشنهاد می کنم با دیدن تصاویر جذابی از این مجتمع هیچان انگیز سر خود را گرم کنید تا در اولین فرصت برای یک سفر هیجان انگیز به مشهد برنامه ریزی کنید تا بتوانید از نزدیک برج مشهدمال را ببینید.

شهربازی سرپوشیده مشهد مال

یکی از جذاب ترین امکاناتی که برج مشهدمال در اختیار مردم قرار می دهد شهربازی سرپوشیده ایست که به تازگی در این مجموعه افتتاح شده است و نامش در لیست شهربازی های مشهد اضافه شده است.

شهربازی مشهد مال

وجود یک شهربازی با وسائل بازی متنوع و جذاب می تواند یک اپشن خوب برای یک مرکز خرید به حساب بیاید چرا که خانواده ها می توانند با خیال راحت تمام خریدهای خود را از این مرکز خرید انجام دهند و به کودکان خود قول بدهند که سری به شهربازی هم خواهند زد.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر شهربازی باید داشته باشد امنیت وسایل بازی است که حوشبختانه مشهد مال با بهره گیری از جدید ترین و امن ترین وسایل بازی حیال والدین را از امنیت دستگاه ها راحت کرده است.

سالن سینمای مشهد مال

یکی دیگر از حذاب ترین امکانات تفریحی برای یک مرکز خرید بزرگ وجود سینماست! سینمای مشهد مال هنوز افتتاح نشده است اما امید است به زودی سالن های سینمای این مرکز خرید بتواند میزبان هنر دوستان شود و بهترین فیلم های روی پرده سینماها را بتوانیم در سالن سینمای مشهد مال ببینیم.

سالن سینمای مشهدمال

پروژه سالن های سینمایی مشهدمال به زودی به عنوان یکی از بهترین سینماهای مشهد نام برده خواهد شد، چرا که در این سینما از بهترین و به روز ترین امکانات صوتی و تصویری حهت نمایش فیلم استفاده خواهد شد. همچنین ظرفیت هر کدام از سالن های سینمای مشهد مال ۲۰۰ نفره است و برای رفاه حال محاطبان بهترین و راحت ترین صندلی ها در نظر گرفته شده است.

رستوران و فودکورت مشهد مال

وجود رستوران و فود کورت در هر مجتمع تجاری واجب است چرا که خستگی بعد از خرید و گشت و گذار در طبقات مختلف را فقط با یک غذای فوق العاده می توان در کرد. فود کورت مشهد مال هنوز به طوز کامل احداث نشده اما در همین مرحله هم تعداذی رستوران ایرانی با کیفیت و همچنین فست فودهای رنگارنگ مشغول به کار هستند.

فود کورت مشهد مال

همچینن کافی شاپ مشهد مال هم به زودی میزبان افرادی که دوست دارند با یک نوشیدنی گرم حال خود را برای ادامه حرید و گشت و گذار در مشهد بهتر کنند، افتتاح خواهد شد.

پارکینگ طبقاتی مشهد مال

وجود پارکینگ در هر محتمع تجاری ضروری است چرا که باعث می شود مردم با خیال راحت ماشین خود را در امن ترین جا پارک کنند و بتوانند ساعت ها مشغول خرید شوند و ار امکانات تفریحی مجتمع استفاده کنند.

پارکینگ طبقاتی مشهد مال

خوشبختانه مرکز خرید مشهد مال یکی از بزرگ ترین پارکیننگ های طبقانی در بین تمامی مجتمع های تجاری در ایران را از آن خود کرده است چرا که این پارکینگ طبقاتی می توانند جتی در شلوغ ترین روزهای مشهد مال هم پاسخگوی نیاز کاربران باشد.

 

 

زهره ابوالقاسم

زندگی یعنی تجربه کردن! غیر از این که چیزی نیست سفر هم یه جور تجربس یه تجربه شیرین که باعث میشه پخته تر شی و بزرگ تر! با هم بزرگ تر بشیم و لذت ببریم از این بازی قشنگ زندگی!

پرسش و پاسخ