بهترین کافی شاپ های مشهد، دنج ترین پاتوق ها را بشناسیم!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
بهترین کافه های مشهد برای تولد

کافه ها همیشه بهترین و دنج ترین محیط را برای یازدیدهای گرم و طولانی به وجود می آوردند. حال اینکه چطور می شوذ یک کافه در مقایسه با دیگر کافه ها پر طرفدار شود به محیط، طراحی و از همه مهم تر خدمات کافه بستگی دارد. مشهدمگ در این مقاله به بررسی بهترین کافی شاپ های مشهد می پردازد تا با هم بهترین و دنج ترین پاتوق های خودمانی و جذاب را بیشتر بشناسیم!

عکس کافی شاپ در مشهد

۱- کافه سیلوانا، مشهد بهترین کافه خانوادگی مشهد

یکی از بهترین و رسمی ترین کافه های مشهد کافه سلیوانای مشهد است. این کافه با وجود دو فضای باز و بسته این امکان را برای مراجعان فراهم کرده که اگر با فضای باز ارتباط بهتری برقرار می کنند. این محیط را انتخاب کنند.

فضای دنج و آرام کافه این امکان را به مراجعان می دهد تا برنامه های خانوادگی و جشن های تولد خود را در آنچا برگزار کنند. چرا که این کافه به داشتن محیط صمیمی و خانوادگی معروف است. در ادامه آدرس و شماره تماس این کافه را مشاهده می کنیم.

آدرس کافه سیلوانامشهد: مشهد، بلوار ملک آباد، بین ملک آباد ۱۳ و ۱۵

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۶۵۲۵۲

۲- کافه کوک، نقلی ترین کافه مشهد!

کافه کوک مشهد به عنوان یکی از دنج ترین و کوچک ترین کافه های مشهد به حساب می آید. این کافه برای قرارهای دونفره و دیدارهای دوستانه بسیار مناسب است. محیط گرم و آرام کافه کوک این کافه را به عنوان یکی از پاتوق های جذاب مشهد معرفی می کند.

کافه کوک مشهد

اگر اهل کافه گردی در مشهد نباشید و آشنایی خاصی با کافه های مشهد نداشته باشید. قطعا نام کافه کوک به گوشتان آشنا نخواهد بود چرا که این کافه نقلی و کوچک همیشه مشتریان خاص خودش را داشته و زیاد به عنوان یک کافه معروف و سرشناس در مشهد شهرت ندارد.

آدرس کافه کوک:مشهد، بلوار خیام، خیام ۱۰، خیابان زنبق

تلفن: ۰۵۱۳۷۶۳۸۳۵۸

۳- کافه کیوسک مشهد کجاست!

به جرات می توان گفت کافه کیوسک یکی از بهترین و جذاب ترین کافه های مشهد به شمار می رود. فضای بسیار زیبا و دلنشین این کافه باعث می شود هیچ مشتری بدون عکس گرفتن پا از کافه بیرون نگذارد.

کافه کیوسک مشهد

بسیاری از مشتریان به این باور رسیده اند که تنها دلیل شهرت و معروفیت کافه کیوسک فضا و طراحی بی نظیرش است اما باید در نظر داشته باشید که خدمات با کیفیت و منو جذاب و متنوع این کافه باعث شده انتخاب همیشگی بسیاری از کافه گردهای مشهد کافه کیوسک باشد.

اگر برای عصرانه به این کافه سر زدید در نظر داشته باشید که حجم غذاهای این کافه بسیار بالاست و مشتریان همیشگی کافه کیوست هر غذا را دو نفری میل می کنند. پس مراقب باشید تا در هنگام پذیرش زیاد تعجب نکنید.

۴- کافه ۱۸۶۰ کمی دور تر از شهر

بسیاری از کافه گردها به دنبال کشف فضاهای جدید تر هستند. اگر شما هم دوست دارید کافه های جذاب تر و متفاوت تری را امتحان کنید باید کمی از شهر دور شوید و با ورود به کافه ۱۸۶۰ کمی در زمان سفر کنید.

همانطور که از نام این کافه مشخص است؛ شما با ورود به این کافه با فضایی شبیه به فیلم های وسترن قدیمی روبه رو خواهید شد. دیدن کلاه های کابویی روی دیوارها عکس ها و پوسترهای فیلم های وسترن به شما این حس را می دهد که در قهوه خانه های لاس وگاس قرار گرفته اید.

فضای این محیط برای گذراندن آخر هفته های کسل کننده می تواند بهترین انتخاب باشد. در نظر داشته باشید که کافه ۱۸۶۰ در حومه شهر قرار دارد پس اگر قصد دارید به این کافه وسترنی سری بزنید حتما در مورد مسیر حواستان را جمع کنید.

آدرس کافه ۱۸۶۰: مشهد هاشمیه شماره  ۵/۹۱، خیابان سوم سمت چپ، قطعه آخر

۵- کافه رترو، بهترین کافی شاپ مشهد برای تولد

اگر به دنبال یک کافه دنج برای تولدهای دوستانه خود هستید و می خواهید بهترین کافی شاپ های مشهد برای تولد عزیزتان انتخاب کنید. کافه رترو ایده آل ترین انتخاب برای گذراندن بهترین لحظات شماست. در این کافه بهترین و نوستالژی ترین موسیقی های دنیا برایتان پخش خواهد شد بعلاوه شما می توانید در صورت نیاز برای تولد عزیزانتان از کارکنان کافه درخواست کنید آهنگ های جذاب متناسب با تولد برایتان پخش کنند.

کافه رترو به عنوان یک کافه معمولی با قیمت های اقتصادی همیشه برای دانشجویان و جوانان حذاب بوده و هست. از ویژگی های خوب این کافه اقتصادی این است که تا آخر شب میزبان کافه گردها خواهد بود.

آدرس کافه رترو: مشهد، بلوار پیروزی، بعد از میدان اقبال، حد فاصل خیابان پیروزی ۷۹ و ۸

۶- کافه لئون، مشهد زیر پای لئونی ها!

کافه لئون به عنوان یک کافه جذاب و جوان پسند همیشه مورد توجه کافه گردهای مشهدی قرار می گیرد. یکی از ویژه ترین خصوصیت های این کافه منظره جذاب و هیجان انگیزش است به گونه ای که می توانید از پنجره این کافه شهر مشهد را زیر پایتان احساس کنید.

کافه لئون مشهد

به غیر از فضای دلچسب این کافه، قهوه های کافه لئون همیشه خاص و بی نظیر است. هر کس که برای اولین بار به این کافه سرمی زند امکان ندارد قهوه های بی نظیر لئون را تست نکند.

آدرس کافه لئون : مشهد، بلوار کاوه، مجموعه رفاهی آبادگران

بهترین کافی شاپ های مشهد در لیست انتظار

اگر شما اهل کافه گردی باشید حتما تا به حال به این فکر کرده اید که به هر کدام از این کافه ها باید یکبار هم که شده سر زد. اگر شما هم چنین ایده ای دارید از همین الان شروع کنید. تلفن را بردارید و به صمیمی ترین دوست خود برای نوشیدن یک قهوه پیشنهاد کافه گردی بدهید.

زهره ابوالقاسم

زندگی یعنی تجربه کردن! غیر از این که چیزی نیست سفر هم یه جور تجربس یه تجربه شیرین که باعث میشه پخته تر شی و بزرگ تر! با هم بزرگ تر بشیم و لذت ببریم از این بازی قشنگ زندگی!

پرسش و پاسخ