رستوران پسران کریم مشهد – بهترین چلو ماهیچه دنیا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

از آخرین باری که به مشهد سفر کردید چقدر می گذرد؟ مهم ترین و جذاب ترین چیزی که از مشهد به یاد دارید چیست؟ آیا تا به حال میهمان رستوران پسران کریم مشهد بوده اید؟ هر مسافری در زمان سفر به دنبال کشف بهترین هاست. ما ایرانی ها هم که عادت داریم تا بهترین های هر شهر را پیدا نکنیم از آنجا خداحافظی نکنیم. در ادامه یکی از بهترین رستوران های مشهد، یعنی رستوران پسران کریم مشهد را به شما معرفی خواهیم کرد.

رستوران پسران کریم

یکی از مهیج ترین قسمت هر سفر زمانی است که از تفریح و زیارت خسته شدیم و با شکمی گرسنه به دنبال یک رستوران خوب می گردیم. پیدا کردن یک رستوران با کیفیت در شهری که آشنایی زیادی با آن ندارید کار مشکلی به نظر می رسد اما همانطور که می دانید همیشه باکیفیت ها بر سر زبان هستند و خوش نامی محصولات برای مردم مشهود است.

اگر بخواهیم از ۳ رستوران برتر شهر مشهد صحبت کنیم، قطعا رستوران پسران کریم حرف اول را در این راستا می زند. خوش نامی این رستوران در سراسر مشهد و حتی کشور قابل لمس است به گونه ای که اگر از هر کس درباره بهترین رستوران های مشهد صحبت کنیم قطعا پبشنهاد اولشان رستوران این رستوران خواهد بود. این رستوران خوش نام، پاتوق بسیاری از مشهدی هاست و تمام مسافرانی که به مشهد سفر کردند دوست دارند برای یکی از وعده های غذایی خود میهمان این رستوران باشند.

پسران کریم برای هنرمندان و ورزشکاران کشور هم پاتوق جذابی به حساب می آید. احتمالاً عکس های منشر شده هنرمندان را در این رستوران محبوب در شبکه های اجتماعی مشاهده کرده اید. البته، علاوه بر جامعه هنری بلاگر های رستورانی معتبر همیشه بازخورد های خوب و جالبی از این رستوران معروف در صفحات خود منتشر کرده اند که باعث شده این رستوران برای کسانی که در مشهد زندگی نمی کنند هم جذاب و دست نیافتنی به حساب بیاید.

رستوران پسران کریم مشهد

این رستوران محبوب از سال ۱۳۵۹ افتتاح شد و از همان سال های اول مورد استقبال مردم قرار گرفت. این رستوران پس از سال ها در سال ۱۳۷۶ به خیابان بلوار خیام یا همان فرهاد ۲۲ منتقل شد و کم کم شکل تازه ای به خود گرفت. پسران کریم در حال حاضر ۳ شعبه دارد که اصلی ترین و قدیمی ترین شعبه در خیابان خیام قرار گرفته و شعبه دوم و سوم در برج آلتون و مجتمع مروارید واقع شده است.

ناگفته نماند با توجه به وجود سه شعبه در نقاط مختلف مشهد، هنوز هم طرفداران این رستوران، قدیمی ترین شعبه این رستوران را ترجیح می دهند و به همین دلیل شلوغ ترین شعبه پسران کریم همان رستوران واقع در خیابان خیام است.

رستوران پسران کریم

شاید برای شما هم سوال باشد که چطور نام این رستوران پسران کریم است؟مالک این رستوران، مرحوم کریم قاسم زاده بوده و به سبب ارائه نیم قرن خدماتی غذایی و زنده نگهداشتن یاد وی، نام رستوران پسران کریم شده است.

خوراک ماهیچه پسران کریم مشهد

اگر تا امروز مشتری رستوران پسران کریم مشهد نبوده اید، پس قطعا درک درستی از خوراک ماهیچه ندارید! اگر بخواهیم از پرطرفدارترین غذاهای رستوران پسران کریم صحبت کنیم قطعا خوراک ماهیچه اولین گزینه است، این غذا محبوب ترین غذای پسران کریم بوده و بیش از نود درصد مشتریان رستوران تنها برای امنحات کردن آن به پسران کریم سری می زنند.

پیشنهاد می کنم اگر شما هم دوست دارید این خوراک خوشمزه را تست کنید حتماً اول وقت خود را به رستوران برسانید. چرا که به دلیل تقاضای بالای مشتریان خوراک ماهیچه خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید تمام می شود و دست خالی از رستوران بر می گردید.

بهترین غذاهای مشهد پسران کریم

اگر برای بار اول به این رستوران می روید که تنها لذت بردن از این چلوماهیچه را به شما پیشنهاد می کنم، اما اگر دفعه اولتان نیست حتما برای گرفتن پیاز داغ اضافه روی غذای خود به دنبال پارتی باشید! چرا که در این رستوران بشقاب غذای مشتریان همیشگی پر از پیاز داغ های سفارشی است که جذابیت غذا را دو چندان می کند.

رستوران پسران کریم با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه غذایی سعی بر این داشته تا بهترین طعم غذا را به مزاج مشتریان خود عرضه کند. کلیه گوشت های مصرفی این رستوران تازه و بهداشتی هستند، این به دلیل وسواس رستوران داران پسران کریم برای کیفیت محصول است و البته آنقدر حجم تقاضا و سفارش در این رستوران بالاست که تهیه مواد اولیه روزانه با کیفیت برنامه همیشگی این رستوران به حساب می آید.

قیمت منو رستوران پسران کریم مشهد

قطعا به این فکر می کنید که برای چشیدن طعم های خوب و با کیفیت باید هزینه بالایی بپردازید، حق با شماست اما پرداخت هزینه بالا با هزینه منصفانه کاملاً متفاوت است. رستوران کریم و پسران به نسبت کیفیت و محبوبیتی که در جمع دیگر رستوران های مشهد دارد قیمت بسیار مناسبی دارد و قیمت غذا در بسیاری از رستوران ها متوسط با قیمت غذاهای پسران کریم برابر اند. در ادامه مروری بر تنوع غذایی و آخرین قیمت هایی که برای این رستوران در نظر گرفته شده را با هم بررسی می کنیم.

 منوی رستوران پسران کریم مشهد
چلو ماهیچه ویژه ۶۴،۰۰۰تومان
چلو گوشت مخصوص ۵۷،۰۰۰تومان
چلو شیشلیک شاندیز ۶۴،۰۰۰تومان
چلو کباب لقمه گوسفندی مخصوص ۲۸،۰۰۰تومان
چلو جوجه کباب (ران بی استخوان) ۲۸،۰۰۰تومان
چلوکباب کوبیده گوسفندی خانگی ۱۶،۰۰۰تومان
چلوکباب جوجه ران خانگی ۱۶،۰۰۰تومان
کباب برگ ممتاز ۶۴،۰۰۰تومان
چلو گوشت گردن مخصوص ۵۴،۰۰۰تومان
چلو جوجه سینه بدون استخوان خانگی ۱۶،۰۰۰تومان
چلو جوجه سینه ۴۰۰ گرمی بی استخوان ۲۸،۰۰۰تومان

پییشنهاد می کنیم اگر تنها نیستید بیش از یک پرس غذا سفارش ندهید.غذاهای پسران کریم دارای حجم مناسبی هستند و برای دو نفر هم کافی است. نا گفته نماند که این لیست قیمت در هر سال تغییر می کند. همچنین تمامی قیمت ها بدون احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده و این مبالغ خام هستند. پس هنگام مشاهده مبلغ فاکتور تعجب نکنید!

شیشلیگ پسران کریم مشهد

ساعت کاری و آدرس رستوران پسران کریم مشهد

ساعت کاری رستوران پسران کریم از ۱۲ ظهر آغاز می شود ولی اگر شما به صورت اتفاقی در ساعاتی قبل از باز شدن رستوران از آنجا رد شوید قطعاٌ تعدادی از مشتریان این رستوران را ملاحظه می کنید. تعجب نکنید چرا که طرفداران چلو و ماهیچه برای اینکه خیالشان از موجودی غذا راحت باشد گاهی از زمان معقول زودتر خود را به رستوران می رسانند. در حالت کلی ساعت کاری این رستوران به شرح ذیل است.

  • همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۱۵ ظهر
  • هرشب از ساعت ۲۰ الی ۳۰/۲۲

همانطور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم؛ این رستوران سه شعبه در مشهد دارد که شلوغ ترین آن قدیمی ترین شعبه ایست که در خبابان خیام واقع شده است. اما اگر شما به دنبال فضای آرام تری برای لذت بردن از غذای خود هستید می توانید دو شعبه دیگر را انتخاب کنید هر چند فضای نوستالژی و جذاب شعبه قدیمی همیشه برای مشتربان جذاب تر بوده.

  • شعبه مرکزی : مشهد ، بلوارسجاد ، خیابان فرهاد ، فرهاد۲۲ ، انتهای کوچه سمت راست تلفن شعبه سجاد : ۰۵۱۳۷۶۸۵۰۵۳
  • شعبه مجتمع مروارید : مشهد ، انتهای خیابان خیام شمالی ، مجتمع مروارید تلفن شعبه خیام شمالی : ۰۵۱۳۷۵۳۰۰۱۴
  • شعبه آلتون : مشهد ، خیابان دانشگاه ، برج تجاری آلتون تلفن شعبه آلتون : ۰۵۱۳۸۴۹۱۲۰۸

رستوران پسران کریم مشهد خیابان خیام

این سه شعبه تنها شعب معتبر پسران کریم در مشهد است. توجه کنید که این رستوران در هیچ کجای کشور شعبه دیگری ندارد، البته همچنان در شهرهای مختلف رستوران های مختلفی با همین نام و یا نام های مشابه در حال فعالیت می باشند که هیچ کدام شعبه اصلی نمی باشند، پس اگر می خواهید میهمان این رستوران جذاب باشید حتما به یکی از این ۳ شعبه مراجعه کنید و نهایت لذت را از طعم غذاهای جذاب و حیرت انگیز رستوران های کریم و پسران مشهد ببرید.

زهره ابوالقاسم

زندگی یعنی تجربه کردن! غیر از این که چیزی نیست سفر هم یه جور تجربس یه تجربه شیرین که باعث میشه پخته تر شی و بزرگ تر! با هم بزرگ تر بشیم و لذت ببریم از این بازی قشنگ زندگی!

پرسش و پاسخ

آرش (۵ اسفند ۱۳۹۷)

سلام من از تهران هستم و میخواستم بهترین شیشلیک مشهد یا اصفهان رو درست کنم، میشه لطفا دستور تهیه این غذاها رو بهم بدید چون هرچی توی اینترنت میگردم مال خود مشهد و اصفهان و نداره!

    mashad_admin (۵ اسفند ۱۳۹۷)

    با سلام کاربر گرامی پیشنهاد می کنم کمی با دقت تر مقاله بهترین شیشلیک تهران را مطالعه بفرمایید تا طرز تهیه این غذای خوشمزه را پیدا کنید.