هتل ایران مشهد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
هتل 5 ستاره ایران مشهد

صحبت کردن در مورد بهترین هتل هایی که در شهر مشهد قرار گرفته کار چندان آسانی نیست چرا که شهر مشهد با وجود بهترین هتل های لوکس و ۵ ستاره این امکان را برای مسافران ایجاد کرده تا در هر کجای مشهد که دوست داشته باشند هتل اقامت خود را انتخاب کنند و بهترین لحظات سفر خود را در این هتل ها خاطره سازی کنند. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد یکی از بهترین هتل های مشهد به نام هتل ایران مشهد بیشتر صحبت کنیم.

هتل ایران مشهد کجاست؟

هتل ایران مشهد در خیابان خسروی نو (اندررگو مشهد) قرار دارد . این هتل به نام یکی از قدیمی ترین هتل های مشهد معروف است اما به دلیل پروژه نوسازی در سال ۱۳۹۵  بیشتر مسافرانی که به تازگی با آن آشنا شدند این هتل را به عنوان یک هتل قدیمی نمی شناسند.

نزدیکترین هتل به حرم امام رضا در مشهد

فاصله هتل ایران تا حرم چقدر است

هتل ایران مشهد به عنوان یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم امام رضاست. این هتل درست در روبروی باب الجواد حرم قرار گرفته  دلیل فاصله بسیار کمی که با حرم دارد محبوبیت زیادی بین مسافران پیدا کرده است. مسافران و زائران مشهد می توانند با انتخاب این هتل در نزدیکی حرم سفر خوبی را برای خود رقم بزنند چرا که فاصله این هتل تل حرم موجب می شود مسافران در طول سفر خود هیچ گونه خستگی را حس نکنند.

امکانات و خدمات هتل ایران مشهد

هتل ایران یک ساختمان ۱۰ طبقه دارد که شامل بیش از ۱۶۰ اتاق با سرویس های متعدد است. امکانات و خدمات هر یک از این هتل ها به نسبت انتخاب مسافران متعدد است. هر یک از سرویس های اتاق این هتل دارای خدمات قابل توجهی است که مسافران می توانند با توجه به بوجه و هزینه ای که در نظر دارند بهترین آن را برای خود انتخاب کنند.

 • یک تخته همراه با صبحانه و ناهار و شام
 • دو تخته دابل
 • دو تخته تویین
 • سه تخته معمولی
 • دو تخته تویین همراه با صبحانه و ناهار بوفه
 • چهار تخته
 • آپارتمان دو خوابه چهار تخته

نظرات راجب امکانات و خدمات هتل ایران مشهد

ویژگی های هتل ایران مشهد

هتل ایران مشهد به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین هتل های ۵ ستاره مشهد سعی بر این داشته تا با نظافت همیشگی اتاق ها، عملکرد درست کارکنان هتل، امکانات و خدمات رفاهی مناسب، کیفیت غذای خوش طعم، موقعیت و دسترسی مناسب به حرم امام رضا و قیمت مناسب برای اقامت رضایت مشتریان خود را جلب کند.

فاصله هتل ایران مشهد تا بهترین مراکز تفریحی و دیدنی مشهد

هتل ایران مشهد با توجه به دسترسی مناسبی که به حرم امام رضا دارد موجب محبوبیت بین مسافران شده اما باید توجه داشت که میزان فاصله این هتل تا دیگر مراکز دیدنی و تفریحی مشهد نیز مورد توجه مسافران است. در ادامه فاصله هتل ایران مشهد را با مهم ترین مراکز تفریحی و دیدنی مشهد بررسی خواهیم کرد.

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد ۲۲ دقیقه با ماشین ( ۱۸٫۲ کیلومتر )

فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور ۷ دقیقه با ماشین ( ۳٫۵کیلومتر )

فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه ۳۰ دقیقه با ماشین ( ۲۵٫۸ کیلومتر )

فاصله تا پارک کوهسنگی ۱۴ دقیقه با ماشین ( ۸٫۴کیلومتر )

فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق ۱۵ دقیقه با ماشین ( ۹کیلومتر )

فاصله تا سرزمین موج های آبی ۲۳ دقیقه با ماشین ( ۱۵٫۱کیلومتر )

فاصله تا شهر بازی پارک ملت ۱۵ دقیقه با ماشین ( ۱۰٫۲کیلومتر )

فاصله تا آرامگاه فردوسی ۳۴ دقیقه با ماشین ( ۳۲٫۲کیلومتر )

فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز ۳۴ دقیقه با ماشین ( ۳۴٫۳کیلومتر )

فاصله تا بازار رضا ۱۰دقیقه پیاده و ۴ دقیقه با ماشین ( ۸۵۰متر )

فاصله تا ایستگاه راه آهن ۵ دقیقه با ماشین ( ۲٫۸کیلومتر )

فاصله تا حرم امام رضا ۱۶ دقیقه پیاده و ۳ دقیقه با ماشین ( ۱٫۳ کیلومتر )

فاصله تا باب الجواد(درب خسروی نو) ۱۱ دقیقه پیاده و ۳ دقیقه با ماشین ( ۹۰۰ متر)

فاصله تا باب الرضا(درب فلکه آب) ۱۰ دقیقه پیاده و ۴ دقیقه با ماشین ( ۸۵۰ متر )

فاصله تا خیابان شیرازی ( بست شیخ طوسی) ۱۵ دقیقه پیاده و ۴ دقیقه با ماشین ( ۱٫۳کیلومتر )

فاصله تا خیابان طبرسی( بست شیخ طبرسی) ۲۴ دقیقه پیاده و ۴ دقیقه با ماشین ( ۲۱٫۷کیلومتر )

فاصله تا خیابان نواب صفوی( بست شیخ حر عاملی- بست پایین خیابان ) ۱۸ دقیقه پیاده و ۴ دقیقه با ماشین ( ۱٫۵کیلومتر )

فاصله تا بست شیخ بهایی ۱۰ دقیقه پیاده و ۳ دقیقه با ماشین ( ۸۵۰ متر)

خدمات رفاهی هتل ایران مشهد

خدمات رفاهی هتل ایران به اندازه یک هتل لوکس قابل قبول است اما بسیاری از خدماتی که هتل هایی مانند هتل قصر طلایی مشهد برای مسافران خود در نظر گرفته را در امکانات خود درج نکرده. در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی ها و امکانات این هتل رفاهی را با هم بررسی می کنیم.

 • آسانسور
 • فروشگاه سوغاتی
 • نمازخانه
 • صندوق امانات
 • سرویس بهداشتی ایرانی در لابی سالن
 • کافی شاپ
 • رستوران
 • سالن همایش و اجرای مراسم
 • ارائه ویلچر در صورت نیاز
 • وجود تلویزیون LED در لابی هتل
 • اینترنت بی سیم در لابی و اتاق
 • دستگاه واکس کفش
 • اتاق چمدان
 • روم سرویس

کامل ترین خدمات رفاهی هتل ایران مشهد

رستوران هتل ایران مشهد

رستوران هتل ایران مشهد به عنوان یکی از بهترین هتل های مشهد شرایط را به گونه ای فراهم کرده تا مسافران در محل اقامت خود بتوانند بهترین و با کیفیت ترین غذاها را تست کنند و بدون ترک محل اقامت خود لحظات خوشی را در طول سفر خود تجربه کنند. هتل ایران در مقایسه با هزینه ای که برای اقامت مسافران خود دریافت می کند بهترین خدمات را به مسافران خود ارائه می دهد.

در انتها پیشنهاد می کنم اگر به دنبال یک هتل مقرون به صرفه برای اقامت در نزدیکی حرم امام رضا در مشهد می گردید این هتل را انتخاب کنید.

قیمت غذا در رستوران هتل ایران مشهد

هتل ایران مشهد به عنوان یکی از بهترین هتل های مشهد با فراهم آوری رستورنی با کیفیت و متنوع خیال مسافران را بابت وعده های مختلف غذایی آسوده کرده چرا که مسافران می توانند در محل اقامت خود بهترین غذا ها را امتحان کنند. در خصوص قیمت غذا در رستوران بهتر است در نظر داشته باشید که قیمت غذا در هتل ها به نسبت قیمت غذار در رستوران ها بیشتر است پس اگر شما قصد دارید برای وعده های غذایی خود هزینه کمتری صرف کنید. می توانید از رستوران های سطح شهر استفاده کنید.

هتل قصر طلایی مشهد بهتر است یا هتل ایران مشهد؟

هتل قصر طلایی مشهد به عنوان لوکس ترین هتل در مشهد معروف است. مسافرانی که این هتل را برای اقامتت انتخاب  می کنند هیچ نگرانی بابت هزینه اقامت خود ندارند. اما اگر شما جزو افرادی هستید که در نظر دارید سفری لوکس را با هزینه ای کمتر در برنامه خود داشته باشید، پیشنهاد می کنم اقامت در هتل ایران و یا یکی از هتل های ۴ ستاره مشهد را در برنامه خود قرار دهید. در انتها اگر شما تجربه اقامت در این هتل را دارید لطفا تجربه اقامت خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

مشهدمگ منتظر پیام های ارزشمند شما کاربران گرامی است.